Sevgilimle sürtünme yaşadık adet kanaması kahverengi gelmiş hamile olabilir mi?

Kız arkadaşımla çıplak sürtünme yaşadık onun zevk suyu geldi ve tam boşalacağım zaman çektim vajinanın üstüne geldi mi bilmiyorum kız arkadaşım hemen gidip vajinasını yıkadı ve adetinin kahverengi geldiğini söyledi sizce hamile mi ?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması düzenli bir şekilde devam etmişse gebelik yok demektir.