Sevgilimle Sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık. Sorum şu =Ben henüz daha sürtünme olmadan 45 dakika önceden Boşalmıştım ?

merhaba, Sevgilimle Sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık. Sorum şu =Ben henüz daha sürtünme olmadan 45 dakika önceden Boşalmıştım , yıkamadım ve sadece pen*simi silmiştim.. daha sonra onun üzerinde tayt ve iççamaşırı varken vajina kısmında bacak arası tarafı yani sürünme oldu. boşalma yoktu. ?????

Tahlil.com Cevabı : Çok basit bir önerimiz var, bu işlere bir daha girişmeyin veya okuyun biraz bilgi sahibi olun, daha ne sormak istediğinizi bile anlatamamışsınız