Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşamıştık sadece zevk suyu değmiş olabilir emin değiliz adetim 4 gün gecikti

 Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşamıştık sadece zevk suyu değmiş olabilir emin değiliz adetim 4 gün gecikti şuan adet oldum ama çok az geliyo adet mi üstüne görme mi anlayamadım sizce hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....