Sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık fakat onun külodu benimde eşofmanım vardı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık fakat onun külodu benimde eşofmanım vardı ve onun vücuduna temas eden bir yere boşalmadım fakat adeti gecikti.Bir hamilelik durumu var mıdır? Önceden zevk suyu gelipte küloduna bulaşmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Zevk suyu bulaşmışsa düşük ihtimal de olsa hamilelik olabilir. Adetin 1 hafta üzerinde gecikmesi durumunda gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.