Sevgilimle sürtünme yoluyla birşeyler yaşadık bende boxer ve şort vardı.Spermlerin bunlardan geçme ihtimali var mı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık onun iç çamaşırı yoktu bende boxer ve şort vardı ama hiç bir şekilde içine girme üstüne boşalma olmadı. sperlerin bunlardan geçme ihtimali varmı?. Yani kızın hamile kalma ihtimali var mı ki kız bakire?

Tahlil.com Cevabı :

Spermlerin kıyafetlerden geçme ihtimali yoktur.Anlattığınız durumda gebelikten bahsedemeyiz.