Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yasadık cıplaktık sevgilim boşalma olmadığını söyledi

sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yasadık cıplaktık sevgilim boşalma olmadığını söyledi adet günüm geliğinde oldumda ama karnıma sanki kalbim atıyo gibi bide cok cabuk acıkıyorum yediğimi anlamıyorum bazende karnıma bi sancı giriyo acaba hamile olma ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.