Sevgilimle sürtünme yoluyla iliski yasadık fakat üzerimizde camasır yoktu

Sevgilimle sürtünme yoluyla iliski yasadık fakat üzerimizde camasır yoktu zevk suyuyla hamile kalmıs olabilir miyim veya üzerime bosalınca spermlee hareket edip vajinaya girmis olabilir mi fakat yasım 16 ertesı gun hapı almakta korkuyorum sızce almalı mıyım

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz çok düşük de olsa vardır..