Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamile olma ihtimalim var mı?

Uzun zamandır 2 ayda bir adet oluyorum ve son adetimi 29 ağustosta gördüm.Bakireyim ve 13 15 Eylül tarihlerinde sevgilimle 2 3 kere ilişki yaşadık içime hiç boşalmadı hep göbeğime boşaldı.Ayrıca 2 hafta önce çok az kan geldi hasta oldum sanmıştım ama bir daha kanamam olmadı hamile olma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamilelik ihtimali çok düşük. Eğer üst bölümden vajina bölgesine meni bulaşırsa hamilelikten söz edilebilir. Adetinizin bu kadar düzensiz olması çok normal değil. Doktora görünmenizde fayda var.

k************* :

Merha hocam. Kız arkadaşımla an*l ilişki yaşadım ve içine boşalma oldu. Yanaklara değmişti sperm hemen sildik daha sonra oda gitti yıkadı. Kız ardaşımın suyu gelmişmiyKız arkadaşım da bi sıkıntı yok diyor. Adeti bir kaç güne gelmesi lazım. İlişkiye gireli 13 gün oldu hamile kalma riski varmıdır?

Cevap:

Belirtiğiniz tür ve normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa tek bir ihtimal bulunmaktadır.O da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızmasıdır. Bu da çok nadir görülen bir ihtimaldir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz....Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.