Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın içine boşalmadı ama deliğin yakınlarına boşaldı hamile kalır mıyım?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın içine boşalmadı ama deliğin yakınlarına boşaldıhamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali düşük de olsa vardır..

s*************** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kızlık zarı yerinde. fakat vajina ağzına kadar ilerledim boşalma olmadı fakat pen*simden zevk suyu gelmiş yada değmiş ihtimalini göz önünde bulundurdum hamile kalma ihtimali varmı daha ergenlik deneminde liseye gidiyoruz

Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

n*********** :

adetim gunde 1cay kasıgı kadar gelıyor ınternette arastırdım bebegın rahıme yerleşme kanaması olabılcegı ıhtımalı yazıyor . gebelık testı yaptım negatıf cıktı. evlı degılım sevgılımle 1.5 ay once surtunme yoluyla bırlıkte olduk sadece. boşalma olmadı . sadece sürtünme.neden böyleyim ?

Cevap:

Hormonal bir probleminiz olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.