Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende boxer ve balon vardı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende boxer ve balon vardı. Sevgilimde külot ve ped vardı. Balon çıkmış ve boxer ıslanmış. Sevgilimin de külotunun üst tarafı ıslanmış, alt tarafı ıslak değildi. Fark ettiğimiz an sevgilim külodunu çıkarttı ve vajinasini ıslak mendille sildi. Hamile kalma ihtimali var midir?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekleyin. Eğer 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.

d*********** :

Merhaba biz nişanlımla 20 gün önce iç çamaşırlarıyla sürtünme yaşadık.çıplak temas olmadı.ben sürtünmeden 1 gün sonra adet oldum.şuan hamile miyim sizce?

Cevap:

Hamile değilsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.