Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı çok az zevk suyu şeffaf sıvı deydi adetinde gecikme olmadı ?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı çok az zevk suyu şeffaf sıvı deydi adetinde gecikme olmadı 3 test yaptık onlarda normal ama karımda birşey hareket ediyor diyor gaz olma ihtimali var dediler ne zaman geçer yada ne yapmalı ve sabahları ağzına acı sıvı geliyor çok tedirgin?

Tahlil.com Cevabı : Adet görüldüğü ve testler negatif çıktığı için şikayetlerinizin sebebinin hamilelik olmadığı anlaşılıyor. ޞikayetlerinizin sebebini öğrenmek için ilgili doktora gidip nedenini bulmanızı ve o yönde tedaviye başlamanızı tavsiye ederiz.