Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin üzerinde çamaşır ve eşofman vardı hamile olabilirmiyim?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin üzerinde çamaşır ve eşofman vardı benimde Tayt vardı erkek arkadaşım boşaldı esofmaninin üstü ıslakti ordan geçmesi mümkün mü yumurtlama dönemindeydim normalde geçen ay 12sinde adet olmuştum bu ay 13u oldu hala adet olmadım hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler varken hamilelik oluşmaz..