Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Sevgilim peçeteye boşaldı.Hamile olabilir miyim?

Sevgilimle 3 hafta önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. ama o içime hiç boşalmadı peçeteye boşaldı. fakat ben çok korkuyorum hamile kalmışmıyımdır diye. neredeyse 2 haftadır uyku uyuyamıyorum. 1 hafta önce adet gördüm fakat bu seferde nette üstüne görme diye bir konu varmış onu okudum dahada tedirgin oldum lütfen yardım edin bana.

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi bu tür konularda bu kadar bilgisiz olanlara yaptığımız standart uyarımızı tekrarlayalım: Bu işlere bir daha girişmeyin, peçete hamile kalır mı onu da siz yorumlayın