Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve pen*sinden gelen zevk suyunun içeri girip girmediğini bilmiyorum.

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve pen*sinden gelen zevk suyunun içeri girip girmediğini bilmiyorum. İlişkiden sonraki ay adet oldum fakat ilişkiden sonra gelen 2. ayda 10 gün geçmesine rağmen hala adet görmedim. Normalde de adetim düzensiz ama bu kadar gecikmezdi. Hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kafana çok fazla takma canım bu durumda hamilelikten söz edilmez.