Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim asla boşalma olmadı direk bir cinsel ilişkiye de girmedik parmakla bozulma yaşadık

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim asla boşalma  olmadı direk bir cinsel ilişkiye de girmedik parmakla bozulma yaşadık.sevgilim adet zamanının geldiğini ama olmadığını söyledi .iştahında artış olduğunu söyledi ne yapmalıyım ilişki 1 hafta önce oldu fakat sadece sevişmeden ibaretti.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali görünmüyor. Adet gecikmesi bir haftanın üzerinde olmuşsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. Adet gecikmesi yaşanılan strese bağlı olabilir.