Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim boşaldıktan sonra

iyi günler hocam. ben 23 nisan tarihinde sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim boşaldıktan sonra pen*simi vajinasının üstüne sürdüm yani pen*simin ucuında kalan sperm beni korkutuyo ne yapmalıyımm ?? :(

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde düşük de olsa hamilelik riski bulunur. pen*sin ucunda kalan sperme yapacak birşey yok. Bir ilişkiye girerken her türlü sonucu düşünerek davranmakta yarar var. Daha detaylı bilgi için aşağıya bakabilirsiniz. http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi