Sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma olmadı ancak adetim biraz gecikti. Hamile miyim?

Merhaba sevgilimle 28 Ekim de sürtünmeli ilişki yaşadık üzerimde i iç çamışırı vardı erkek arkadaşımda ise bir şey yoktu boşalmadı fakat 9 Kasım adet olmam gerekiyordu olmadım ancak hasta oldum ilaç kullandım sıkıntılı şeyler yaşadım hala hastalanmadım sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Biraz daha bekleyebilirsiniz. Hala adetiniz gecikiyorda gebelik testi yaptırarak sorunuza daha net cevaplar alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantımızı incelemek de yararınıza olacaktır.https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805