Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik.Spermlerin vajina değmiş olmasından korkuyorum

Hocam nolur yardım edin üzüntüden kendimi yicem..ayın 16sında sevgılımle sürtünmeyle ilişkiye girdik boşaldı vajınama sıçramış değşmiş olmasından korkuyoruz ve zevk suyundan.. ayın 26sında regl olmam gerekıyordu olmadım cok korkuyoruz lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar hamilelik şansı düşük olsa da, tedbiren adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsini.z

g****** :

Hocam nolur yardım edin üzüntüden kendimi yicem..ayın 16sında sevgılımle sürtünmeyle ilişkiye girdik boşaldı vajınama sıçramış değşmiş olmasından korkuyoruz ve zevk suyundan.. ayın 26sında regl olmam gerekıyordu olmadım cok korkuyoruz lütfen yardım edin..hocam bu soruyu sormuştum size ve eklemeyi unttuğum birsey var ayın 17sındede kızılaya 485 mg kan verdim bu regl de gecıkme yapar mı?

Cevap:

Kan vermeniz adet de gecikmeye direkt neden olmaz.Bir kaç gün daha adet olmazsanız tedbiren test yaptırın

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.