Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdim kıyafetler vardı ve sevgilimde boşalma olmadı bir iki damla zevk suyu geldi

 1 ay adet gecikmesi yaşayınca test yaptım negatif çıktı adetler normalde de düzensizdir sonra 2. adetimide normal bir şekilde yaşadım ama birkaç gün önce çok ufak bir kan damlası geldi?

Tahlil.com Cevabı :    Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

b************ :

hocam merhaba.biliyorum sorum biraz tuhaf ama benim ayın 17sinde adetim bitti ve 20sinde sürtünme yoluyla sevgilimle beraber olduk.ancak bende iç çamaşırı günlük ped ve boxer sevgilimdede boxer ve kot pantolon vardı.boşalıp boşalmadıgnı blmiyorm bu durumda hamilelikten söz edebilirmiyiz..

Cevap:

Hayır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.