Sevgilimle yaklaşık 23 aydır aynı şekilde yani sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz. şimdiye kadar adeti hep normal zamanında geldi?

 Sevgilimle yaklaşık 23 aydır aynı şekilde yani sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz. şimdiye kadar adeti hep normal zamanında geldi. ama bu sonuncu ay 10 gün falan gecikti. hiç üstüne boşalmadim yani boşalacakken 2 saniye önce bile olsa kendimi hep çektim dışarı. benim merak ettiğim şimdiye kadar aynı dikkatimizle yaşadığımız bu ilişki durdu durdu şimdi mi kötü bi olaya yol açtı?kendisi gebelik testi almaya utanıyor su an da uzaktayız ben de alamıyorum. sizden yorumlamanizi istiyorum. şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırmanız gerekiyor.