Sevgilimle yüzeysel bişeyler yaşadık elime boşaldım sonrasında peçeteyle sildim?

Sevgilimle yüzeysel bişeyler yaşadık elime boşaldım sonrasında peçeteyle sildim koltuğa sürdüm 10 dakika sonra sevgilimin kilotunun üstünden 5 dk elimi Oray'a sürterek masturbasyon yaptım sonra elimi vajinasına değdirdim hamilelik riski var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması mümkün görünmüyor.