Sevgillimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bi boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir adetinden 5 gün geçti daha olmadı

 Sevgillimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bi boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir adetinden 5 gün geçti daha olmadı bi belirtide yok acaba hamilemiyim çok endişeliyim test yapamıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişkilerde hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Konuya dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı ve sorulmuş benzer sorular ve verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.Sürtünerek ilişkilerde hamilelik şansı nedir?