Sevglmle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik organı organıma sürttü bakireyim içine girmedi?

Sevglmle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik organı organıma sürttü bakireyim içine girmedi. Daha sonra boşaldı ve vajinaya yakın bir bölge olan bacağıma denk geldi hemen yıkadım. 24 saat içinde ella (ertesi gün hapı) kullandım. Hamile miyim? Yardım edn

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması olmadığından hamilelikten söz edemeyiz.