SG 1.015 pH 6,5 LEU 500 NIT neg PRO neg GLU norm bunlar ne anlama geliyor?

İDRAR TAHLİLİ SG 1.015 pH 6,5 LEU 500 NIT neg PRO neg GLU norm KET neg UBG norm BIL neg ERY neg Hocam değerlerim bu acıklayıcı bı cvp werebılırsenız cok sewınırım.( kısaltma adların anlamlarınıda yazabılırsenız daha kolay anlarım) teşekkurler

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit çokmış.Enfeksiyon belirtisi olarak değerlendiriyorum.