sh 0.87 ulU/mL Referans değer; 0.27-4.2 Serbest T-3 3.4 pg/mL Referans değer 1.8-4.6. Lütfen yorumlayın.

Öncelikle merhaba , Doktora saydığım şikayetler tiroid şikayetleriymiş ve test istendi benim test sonucum ; Tsh 0.87 ulU/mL Referans değer; 0.27-4.2 Serbest T-3 3.4 pg/mL Referans değer 1.8-4.6 Serbest T-4 1.200 ng/dL Referans değer 0.93- 1.7 sizce bir sorun var mı? Yoksa ne olabilir? Önceden B12 ve kansızlık sorunum vardı tedavi edildi.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormonlarınız normal seviyelerdedir.