Şiddetli kasık agrısı nedeni ile bu aksam acile gıttim

Merhabalar şiddetli kasık agrısı nedeni ile bu aksam acile gıttim idrarda bir problem olmadıgını kanda enfeksiyon oldugu soylendi. wbc h 10.20 rbc l 3.92 hgb 12.30 12.1 sizce kan degerlerim düşükmüdür.

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.
Ancak kasık ağrınız için  gerekir ise, ultrason ve jinekolojik muayene gibi yöntemler detaylı bilgi verecektir.