Şiddetli titreme üşüme ile sol böbreğimde bir sızlama başladı, dün ateşim en son 39,7 dereceye çıkınca acile gittim hemen idrar tahlili adları, sonuçlar nasıl?

Merhaba, Şiddetli titreme üşüme ile sol böbreğimde bir sızlama başladı, dün ateşim en son 39,7 dereceye çıkınca acile gittim hemen idrar tahlili adları, sonuçları: Görünüm: Bulanık(referans berrak Renk: sarı(referans açık sarı) Lökosit 500(referans <10(negatif)leu/ml Eritrosit 25(referans <5 ery/ul epitel hücre 8 referans 0-1

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu ve böbrek enfeksiyonu olabilir, tedavi almanız gereklidir..