SİFİLİZ ANTİKORU : 0,09 Negatif Anti HCV (Mikrop.l :0,08 Negatif S/CO Anti HIV (Kemol : 0,08 Negatif S/CO HbsAg (Kemol : 0,29 Negatif S/CO

SİFİLİZ ANTİKORU : 0,09 Negatif Anti HCV (Mikrop.l :0,08 Negatif S/CO Anti HIV (Kemol : 0,08 Negatif S/CO HbsAg (Kemol : 0,29 Negatif S/CO Anti HBs (Mikrop. : 0 Negatif mIU/mL Hastaneden bu genel kan testi yaptırdım. Yorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.