Sık sık uzun süreli öpüşme sakıncalı mıdır ? Bir de arkadaşım sevgilisiyle bir şeyler yaşamış onun üzerinde iç çamaşırı ve pantolon varmış...

 Sık sık uzun süreli öpüşme sakıncalı mıdır ? Bir de arkadaşım sevgilisiyle bir şeyler yaşamış onun üzerinde iç çamaşırı ve pantolon varmış sevgilisinde hiç bir şey yokmuş sizce bir şey olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer her iki taraf da halinden memnunsa varsın öpüşsünler. Arkadaşınızın durumu ise kritik, uyarın onu sevgilisine de mutlaka pantolon giydirsin bir daha, sevgilisi iç çamaşırı da giymeyi unutmasın