Şimdi ise ateş normal hematolajıye gitmemi soylediler riskli bir durum mu var

yuksek ateşten acıl serviste kan tahlili (hemogram ) testiyaptırdım kan değerlerim düşük çıktı wbc:2,67 trombosit: 105 LYM:13,9 MON:17.5 EOS 0.244 BAS:2,36 NEU1,76 LYM:0,372PCT. 0,094 sadece yuksek ateş vardı

Tahlil.com Cevabı : Testi tekrarlayın büyük bir ihtimalle normal çıkacaktır, sorun devam ediyorsa gidersiniz..