Şimdiden teşekkür ederim. Hbeag pozitif degerler 722,71 antihbs negatif deger 1,87 hbeab negatif deger 55,68

Merhaba 23 yaşında bir bayanım.hepatit b için tahlil sonuçlarım hbeag pozitif degerler 722,71 antihbs negatif deger 1,87 hbeab negatif deger 55,68 antihcv negatif deger 0,09 hbsag pozitif deger 1827,13 alt 44 sonuçlar normal midir?cok tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B Virusu taşıyor olma ihtimaliniz var ancak kesin tanı için ek testlerin yapılması ve doktor takibinde olmanız gerekmektedir.