Şimdiden teşekkürler. Tetkit adı sonuc birim adı Glukoz norm protein neg mg/dl hemoglobin neg keton neg mg/dl ph 8 nitrite neg

İDRAR SONUCLARI Tetkit adı sonuc birim adı Glukoz norm protein neg mg/dl hemoglobin neg keton neg mg/dl ph 8 nitrite neg bilirubun neg mg/dl urobilinojen norm mg/dl lükosit esteraz neg dansite 1.015

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..