Sırtımda aşırı sivilcelenmeden dolayı doktora a gittim ve bu tahlıllerı verdı

demir:38,ferritin:4.0,wbc:3,hgb:10,hct:34,mcv78,mch24,mchc30,pdw16,rdw26,neu49,sırtımda aşırı sivilcelenmeden dolayı dr a gittim ve bu tahlıllerı verdı.daha önce bir çok cildiye druna gıttım ve kremler işe yaramadı.acaba kansızlık sivilce yapar mı?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.