Sivilcelerim geçmiyor 3 sene oldu çinko eksikliğinden olabilir diye düşünmeye başladım?

Sivilcelerim geçmiyor 3 sene oldu çinko eksikliğinden olabilir diye düşünmeye başladım zinco hapı alıp kullanmaya başlayayım mi lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. İlaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.