Siz gebelikte adet görülmez diyorsunuz ama bunun tersini söyleyenler de var

merak ettiğim bişey var siz gebelikte kesinlikle adet olunmayacağını söylüyorsunuz ancak bir çok yerde bunun tam aksi yazıyor ve söyleyenler bilindik doktorlar. bahsettikleri de üstelik üstüne görme değil normal adet kanaması. yazılarınızı da okudum mantıklı geldi ama bu çelişki beni kuşkulandırıyor

Tahlil.com Cevabı : Saçma sapan bilgilere inanıp inanmamak sizin bileceğiniz konu  sizi inandırmak için bir şey yapamayız Tahlil.com'da her zaman doğru bilgiler bulunur bizim yazıları takip etmenizi öneririz

d********** :

Merhaba erkek arkadaşımda ve bende çamaşır varken kısa bir sürtünme oldu asla boşalma yada çıplak sürtünme olmadı.Ama ben çamaşırlardan zevk suyu bulaştıysa diye korktum.Bu olaydan sonra bi kere idrar testi yaptım negatif çıktı 5 kerede düzenli regl oldum ama 1 kilo aldım sizce kuruntumu yapıyrm

Cevap:

Kilo alışınızın hamilelikle ilgisi bulunmuyor. Rahat olun.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

A********** :

1 bucuk ay once surtunmelı bı ılıskı yasadm..2 hafta once de tam gunumde adet gordm.6 gun surdu..ustune gorme olamaz deıl mı.hamılelık ıhtımalı var mı hala? Lutfen cevap yazın.

Cevap:

Bu durumda hamilelik ihtimalin ortadan kalkıyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.