Sizce 92 elisa testi sonucu kesin bir sonucudur ve bu testlerin yalanci negatif cikma ihtimali var mi?

Hocam lütfen bir bilgi verirmisiniz supheli iliskiden 27-45-92 anti hiv testi sonucum negatif ama bir bucuk aydir gecmeyen dilimde bir yanma hissi var sizce 92 elisa testi sonucu kesin bir sonucudur ve bu testlerin yalanci negatif cikma ihtimali varmi testler egitim arastirma hastanesinde yapıldı

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki yazımızı okumanızda fayda var. http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar