Sizce ben normal adet mi oldum yada farklı bir şey olabilirmi? Kan testi yaptırmama gerek var mı?

Ben de adet düzensizliği var .Her ay bir ay önce olduğum adetten 1 hafta sonra adet olurum. Fakat bu ay 5 gün önce geldi ve 2 gün bi pedi doldurmıycak şekilde az az gelirken 3.gün sadece kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. Normal adet sürem 5-6 gündür. Sizce ben normal adet mi oldum yada farklı bir şey olabilirmi? Kan testi yaptırmama gerek var mı

Tahlil.com Cevabı : Mormal olmayan bir adet görmüşsünüz anlaşılan bu durumda en doğrusu bir kadın doğum uzmanına muayene için başvurmanız.

e***** :

Bir kadjn dogum uzmaniyla gorustum fakat normal adet goruyorsub dedi bu yasima kadar boyle bir adet gormedim 2gunde bitecek sekilde. Yarin normal adet gunum sizce baska bi doktorla daha gorusmelimiyim? Cok tesekkur ederim yardiminiz icin..

Cevap:

Şu aşamada doktorunuzun önerilerine uymalısınız

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.