Sizce çok sorun olur mu ? EO# 0,7 EO% 7,5 RBC 5,9 HGB 17,7 HCT 51,3 PCT 2,8

Merhaba ben kan tahlillerimi yaptım . Aşağıda belirttiğim değerler yüksek çıktı . Sizce çok sorun olur mu ? EO# 0,7 EO% 7,5 RBC 5,9 HGB 17,7 HCT 51,3 PCT 2,8

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle cinsiyetinize göre yorum değişeceği için cinsiyetinizi ve diğer değerleri belirtin..