Sizce hamile kalma riskim nedir ?

merhaba. erkek arkadaşımla ilişkiye girdik kızlığa dokunulmadı ve kesinlikle içeride boşalma olmadı. boşalmanın vajinaya değmesine izin vermedik ancak zevk suyu ile de hamile kalınabileceğini söylüyorlar. sizce hamile kalma riskim nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Riskin oranını biz bilemeyiz. Zevk suyunda az da olsa sperm hücresi bulunabilir ve sperm hücresi uygun koşullar sağlanır ve yumurtaya ulaşırsa hamile kalma ihtimalin tabi ki var.