Sizce hamile kalmış olabilir miyim?

Merhaba ben 1 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla 2 gün sürekli ilişkiye girdik vajinaya bakireliğime zarar vermedi kanama olmadı ama dışarıya boşalma sırasında iki damla vajinaya gelmiş olabilir ve yaklaşık 2 gündür sürekli mide bulantılarım oluyor ve çevremden duyumlarıma göre korkuttuğumdan dolayı size yazma ihtiyacı duydum bana yardımcı olursanız sevinirim sizce hamile kalmış olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı çok düşüktür. İlişkiden bu kadar kısa süre sonra mide bulantısının olmasının hamilelikle ilgisi yok. Adet tarihinde bir haftanın üzerinde gecikme olursa test yaptırabilirsin.