Sizce hamilemiyim yada tekrar kan testi yaptırmalıyım?

5 gün önce eşimle beraber olduk adet gecikmem oluyor normaldede ama karnımda şişlik ve göğüslerimde ağrı var 1 haftadır.. beta hcg 1.20 cıktı . İçime boşalma gibi bir durum olmadı sizce hamilemiyim yada tekrar kan testi yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz negatif.Eğer adetinizde gecikme olması durumunda yapıldıysa test, gebelikten söz edemeyiz.Ancak adetiniz gecikmedi ise, tekrar test yaptırabilirsiniz.

s******** :

Merhaba,ben 8 haftalık hamileyim.Henüz doktoruma gidemedim.İstediği testleri yaptırdım fakat bazı değerlerden dolayı ödem oluma ihtimali yüksek deniliyor.ALBUMİN 5.39 yüksek,HDL-C Yüksek,ÜRE düşük,NEUT% 70,2 yüksek,P-LCR 45,5 yüksek,ERR düşük diğerleri normal çıktı..bebeğe zararı var mı,görünümde ne olabilir??endişeleniyorum.cevaplarsanz çok sevnrm..

Cevap:

Şu haliyle bebeğe zararlı olacak bir bulgu yok.Doktorunuz muayene ve diğer tahlil bulgularınızla gerekli bilgiyi verecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.