Sizce ilacı bırakmalımıyım acil cevaplarmısınız.

mrb ben önceden sigara kullanıyordum doktora gittimsigarayı bıraktım psikayatri bana ilaç verdi ilacın ad ırisperdal 1mg bugün sağlık ocağına gittim sağlık ocağındaki doktor bana bu ilacı bırakmam gerektiğini sordu sizce ilacı bırakmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu konuyu size ilacı başlayan psikiyatri doktorunuz karar vermelidir..