Size bi sorum olacak bundan bi kaç ay once acilde kan tahlili verdim ve beta hcg 11.48 cikti.

Yaşım 24 hocam 1 yillik evliyim .Size bi sorum olacak bundan bi kaç ay once acilde kan tahlili verdim ve beta hcg 11.48 cikti. Kadin premenapoz: 0, 00-5.30 erkek:0.00-2.60... doktor bir hafta sonra yeniden kan testi yaptir hamilelik oranin yuksek cikti dedi ve bu sefer ozele gittim sonuc şöyleydi

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzu yazmamışsınız..