Size tonlarca soru sordum cevaplandırdınız çoğunu. Çok teşekkürler,kaliteli ve güvenilir bir site hazırlayan kurucu ve doktorlarımıza sonsuz teşşekkürler

 Size tonlarca soru sordum cevaplandırdınız çoğunu. Çok teşekkürler,kaliteli ve güvenilir bir site hazırlayan kurucu ve doktorlarımıza sonsuz teşşekkürler yardımlarınız için özellikle, içi rahatlayamıyor bir türlü şüpheye düşen kişilerin ama doğru cevaplar sizde belki bunu yayınlamazsınız ama okumuş oldunuz :)

Tahlil.com Cevabı :  Okurlarımızdan gelen bu tür destekleyici mailler bizleri mutlu ve motive ediyor. Elimizden geldiğince, Tahlil.com doktorları gelen yüzlerce soruya sırayla cevap vermeye çaba gösteriyor.