Smear testimin sonucu class2 selim hücresel değişiklikler inflamasyon yorumlar mısınız?

Merhaba smear testimin sonucu class2 selim hücresel değişiklikler inflamasyon yorumlarmısınız lütfen.. hpv pozitifim ve bir önceki smearim cin1 lsıl. durumum gerilemişmi yoksa aynımı teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde patoloji tahlilleri temel olarak yorumlanmamaktadır. Genel bilgi olarak da selim ifadesi kötü huylu bir bulgu olmadığını göstermekte.Aşağıda bu konudaki bilgilendirme yazımızı okuyabilirsiniz http://tahlil.com/patoloji-ve-radyoloji-tahlillerinin-yorumlanmasi-hakkinda