Sol böbrek orta bölümde 27.7x22.5 mm çaplı,ekojen septasyonlar ve yoğun iç eko gösteren kistiHocam bunlar ne anlama gelir cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla,

Merhaba ultrason raporumu yorumlarsanız sevinirim.Sol böbrek orta bölümde 27.7x22.5 mm çaplı,ekojen septasyonlar ve yoğun iç eko gösteren kistik lezyon izlenmiştir(komplike kist?semisolid/solid lezyon)ileri tetkiki önderilir.Hocam bunlar ne anlama gelir

Tahlil.com Cevabı : Böbrekte kistiniz var,ancak muayene ve diğer tetkik sonuçlarıyla değerlendirilmelidir..