Sol koltuk altimda beze gibi bir şey var ve bebeği emzirdigim zaman göğsümde ağrı oluyor.

Sol koltuk altimda beze gibi bisey var ve bebegi emzirdigim zaman göğsümde ağrı oluyor. Hastaneye gittim ultrason cektim ama hafta sonu oldugu icin doktora gosteremedim ve çok endiseliyim ve merak ediyorum kotu bisey mi diye ultrason cekim sonucunda sol aksiller bolgede yuzeyel yerlesimli yaklasik 19×6 mm boyutunda ovoid gorunumunde yagli hilusu korunan lenf nodu izlenmektedir. Bunun ne oldugunu aciklar misiniz simdiden cok tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı :

Bu duurmda en doğrusu bir gemel cerrahi doktoruna başvurup muayene olmanız.Yapacağı muayene sonrası gerek görürse ilave tahliller ile size durumunuz hakkında en doğru bilgiyi verecektir.
Ancak belirttiğiniz sonuca göre kanser yönünden sizi korkutacak bir durum olmadığını da ifade edebiliriz.

Sağlıklı günler dileriz.