Sol kürek kemiğimin yanı ve aşağısı çok ağrıyor öksürdükçe ve derin nefes aldıkca batma oluyor

Sol kürek kemiğimin yanı ve aşağısı çok ağrıyor öksürdükçe ve derin nefes aldıkca batma oluyor kolumda biraz güç kaybı hafif uyuşmalarda oluyor bunun nedeni üşütmemi yoksa başka birşey olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz olay bir kas ağrısı veya başka nedenler de olabilir.Muayene olmanız ve tahliller yapılması gerekebilir.Öncelikle bir göğüs hastalıkları doktoruna başvurunuz.