Sol meme ucunda karıncalanır titrer gibi degisik bir sey oldu. Sonra sıklasmaya basladı

Sol meme ucunda karıncalanır titrer gibi degisik bir sey oldu. Sonra sıklasmaya basladı iki gün aralıklarla tekrarladı. sonra koltuk altından sol memeye dogru ağrı yapmaya başladı sol iç kola doğru zaman zaman yayıldı agrı. iki hafta oldu sol memede bölge bölge sancılı ağrılar oluyor neden olabilir

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir genel cerrahi uzmanına başvurup muayene olmalısınız.Muayene sonucuna göre doktorunuz gerek görürse tahliller isteyecek ve şikayetlerinizin nedeni konusunda sizi bilgilendirecektir.