Sol tupum tıkalı oldugu icin laparoskopi ve histeroskopi ameliyati oldum.adetim 8gun gecikmsti ilk iki gun leke seklinde geldi

 Son adet tarihim 2 mayis 14mayista sol tupum tıkalı oldugu icin laparoskopi ve histeroskopi ameliyati oldum.adetim 8gun gecikmsti ilk iki gun leke seklinde geldi 3.gunmdeym ve agrili ve normal oluyorum.bazi gebelik belirtilerm var acaba ustune gormus olabilirmiyim hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun diye gebelik testi yaptıranız en doğru yaklaşım olacaktır.